Home » PPC » Jak přidělit přístup k účtu Google Merchants?

Jak přidělit přístup k účtu Google Merchants?

Spolu s reklamami s produktovými informacemi (PLA) se objevuje nutnost pracovat s Google Merchants center (Google Nákupy). Pokud jste byli zaraženi, že nemůžete mít pod jedním svým účtem více klientských (jako například Klientské centrum v AdWords), tak zde je jednoduchý návod, jak si takový nadřazený účet vytvořit.  

Google Merchants

Zřízení multi-client account

Nadřazený účet v Google merchants se nazývá Multi-client account. Zřídit lze (zatím) pouze žádostí na podporu Google. To provede pomocí tohoto formuláře. Vyplníte požadované údaje a účet Vám bude zpravidla bez problémů založen (mně trvalo 1 prac. den).

Přidání dalších účtů

Vytvoření nového účtu v Google Merchants je možné přímo z vašeho multi-client account pomocí tlačítka Přidat účet a probíhá naprosto standardně. Pokud chcete přidat již existující účet, je to možné opět pouze přes podporu Google. Určitě není dobré vytvářet duplicitní účty, pravděpodobně by ani nebyly schváleny.

 

Líbí se Vám článek? Tweetněte jej jedním kliknutím.

 

 

   

The following two tabs change content below.

Lukáš Krejča

Head of MENAPI at ROI Hunter
Po pár letech práce PPC specialisty v agentuře a na volné noze jsem se přestěhoval do Dubaje, kde nyní vedu pobočku ROI Hunter & Business Factory. Miluji svou práci, rád o ní mluvím a učím ji ostatní. Kontaktovat mě můžete přes e-mail lukas (a) lukask.cz nebo LinkedIn.