Home » Komplexní poradenství

Komplexní poradenství

Přijde vám svět online marketingu jako nepřehledná džungle? Potřebujete parťáka, který vám poradí, kterou cestou se vydat, co se vyplatí a co ne? Někoho, kdo vám pomůže vyhnout se nástrahám podvodníčků a zároveň dovede připravit kvalitní multikanálové kampaně? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci?

Komplexní poradenství online marketingu

Pokud si nevíte rady s tím, zda začít s PPC reklamou nebo reklamou na Facebooku, a ani si s tím hlavu lámat nechcete, obraťte se na mě. Pobavíme se o tom, co potřebujete, podíváme se, jaké jsou možnosti a vybereme ty nejlepší z nich.

Místo toho, abyste postupně volili jednotlivé služby, které zde na webu nabízím, můžeme spolu dlouhodobě spolupracovat a postupně posouvat váš projekt dopředu. Vedle marketingových kampaní tak získáte také silného spojence, který vás provede internetovou džunglí, kde (zejména na ty české) podnikatele čeká spousta nástrah a chytráků, kteří se snaží z podnikatelů vylákat peníze (o známých tricích občas píšu na svém blogu).

Přijde mi zbytečné zdržovat vás dalším rozepisováním o této „all-inclusive službě“, pokud vás zajímá, spojte se se mnou a určitě se domluvíme.

I zde samozřejmě platí všechny výhody uvedené v popisu jednotlivých činností.

Spolehnout se můžete na:

  • 100% serióznost a diskrétnost – samozřejmé je, že nepracuji zároveň pro přímé konkurenty.
  • Upřímnost – pokud se pro vás některá služba nehodí, nebudu vám ji nutit jen proto, abyste platili více.
  • Zaměření na vaše cíle – vždy dostanete precizně připravené kampaně podle vašich cílů.
  • Pravidelný reporting – vždy budete vědět, za co platíte a co vám to přineslo.
  • Konzultace – veškeré kroky vám srozumitelně vysvětlím. K dispozici vám budu také, pokud budete potřebovat s čímkoliv ohledně online marketingu poradit.

Cena této služby

Cena bude stanovována průběžně na základě smluvených činností, i u komplexního poradenství je samozřejmostí , že minimálně 40% odměny závisí na tom, jak dané kampaně budou fungovat. Pracuji pro vás tak, aby Vám to přineslo užitek. A toto je záruka.

 

Chcete se do toho pustit?
Ozvěte se mi!