Home » Reference » Agender

Agender

Pro Agender jsem v druhé polovině roku 2013 realizoval akviziční kampaně pro portál pracezeny.cz, který pomáhá s nalezením práce zejména ženám po mateřské dovolené. Během úvodních schůzek jsme stanovili jasné cíle kampaně, od jejichž splnění se také odvíjela odměna za mou práci. Vzhledem k úspěšnému průběhu kampaní se spolupráce rozšířila i  na další oblasti a projekty – v průběhu času jsem poskytoval rady v oblasti vedení sociálních sítí, obsahové strategie, e-mailingu a také webové analytiky.

Akviziční kampaň nakonec zaznamenala o 171 % lepší výsledky než předchozí kampaně, které klient realizoval s jiným dodavatelem. V roce 2014 tak naše spolupráce úspěšně pokračuje.

„Lukáš Krejča prokázal, že je opravdu specialistou na online marketing a sociální media. Pomáhá nám dostat informaci o našich projektech se 100% úspěšností na trh.“

Zuzana Andělová, Agender s.r.o.

Pro Agender jsem také připravil na míru ušité školení z oblasti sociálních sítí a webové analytiky. Toto školení Agenderu umožnilo samostatnou správu profilů v sociálních sítích, využití všech dostupných možností,vytváření a správu reklam na Facebooku a v neposlední řadě také správné vyhodnocování těchto aktivit.

„Lukáš Krejča pro náš tým připravil 100% na míru šité školení sociálních medií. Dnes jsme schopni Facebook, LinkedIn i Google Analytics obsluhovat bez problémů sami. V tom nám také pomáhá připravený manuál a porada na telefonu.“

Zuzana Andělová, Agender s.r.o.

Můžu pomoci i Vám.
Kontaktujte mě.