Home » Reference

Reference

„Moje práce přináší výsledky. Výsledky znamenají spokojené klienty.“

Pilulka.czPilulka.cz / Pilulka.sk
Od spuštění ambiciózního projektu Pilulka.cz se starám o kompletní zajištění PPC kampaní. Od roku 2014 také včetně Slovenska.
 
"Od spolupráce dostáváme, co očekáváme. Proto v ní pokračujeme a určitě bychom ji nevyměnili za žádné agenturní řešení. “
Rozbaleno.czRozbaleno.cz
Od jara 2013 pomáhám Rozbalenu s online marketingem, především pak s PPC reklamou.
 
"Za dobu spolupráce s L. Krejčou se podařilo téměř zdesetinásobit objem tržeb, které nám PPC reklama přináší."
GPS dozorGPS Dozor
Pro GPS Dozor jsem realizoval tříměsíční intenzivní audit PPC kampaní zaměřených na ČR, Slovensko a Polsko, který přinesl navýšení počtu objednávek.
 
"Pan Krejča nám pomohl s optimalizací PPC kampaní . Díky jeho přispění jsme zaznamenali nárůst objednávek v Česku, Slovensku i Polsku."
Květiny ExpresKvětiny Expres
Audit PPC kampaní, který přinesl navýšení počtu konverzí o 164 %, se rozrostl v dlouhodobou spolupráci při správě PPC reklamy.
 
"Peníze investované do PPC reklamy nám Lukáš zhodnotil a díky němu za stejné investované peníze máme 2x lepší příjem z tohoto zdroje návštěvnosti.“
Agender
Dlouhodobě se starám o akviziční kampaně jednotlivých projektů, podílím se také na školeních a přednáškách, které Agender pořádá.
 
"L. Krejča prokázal, že je opravdu specialistou na online marketing. Pomáhá nám dostat informaci o našich projektech se 100% úspěšností na trh.“
Projektory-Lampy.czProjektory-Lampy.cz
Audit PPC kampaní pro e-shopy nabízející náhradní lampy do dataprojektorů. Pracoval jsem s celoevropskými kampaněmi v několika jazycích (CZ, SK, EN, DE).
ePuff.cz
Pro ePuff.cz jsem realizoval analýzu zbožových vyhledávačů. Součástí bylo důkladné prozkoumání současné situace, navržení potřebných změn a vylepšení.
Adriatic CuratioAdriatic
Pro cestovní kancelář Adriatic Curatio jsem realizoval dvě různé PPC kampaně na podporu prodeje nabízených produktů.
UrbanoURBANO
Pro URBANO jsem pomáhal PPC reklamou na Facebooku a podílel jsem se také na vývoji nového festivalového webu.
GolfCut.czGolfCut.cz
Pro GolfCut jsem připravil reklamní kampaň na Facebooku a spravoval Facebookovou stránku, která se stala oblíbeným místem více či méně aktivních golfistů.
Autoservis ŠabatkaAutoservis Šabatka
Pro lokální autoservis na Praze 8 jsem připravil návrh webu, zapracoval na SEO a díky úvodní PPC kampani přivedl první zákazníky.
market UPmarketUP
V agentuře market UP jsem pracoval pro klienty jako je STIGA, Bontonland, Honoris, Harsco a další. Vedle práce pro klienty jsem také školil další kolegy.

 

Můžu pomoci i Vám.
Kontaktujte mě.