Home » Reference » Pilulka.cz / Pilulka.sk

Pilulka.cz / Pilulka.sk

Pilulka.cz   online lékárna s desítkami odběrných míst

Projekt Pilulka.cz (a slovenská ségra Pilulka.sk) se dá zjednodušeně popsat slovy „online lékárna“. Spolupráci ohledně PPC reklamy jsme začali už v roce 2013 a stejně tak, jak roste celá Pilulka, roste i výkon kampaní.

PPC reklama pro farmaceutický  obor není snadný oříšek. Jedná se o citlivé téma, které je hlídáno spoustou nařízení, která je třeba dodržovat. Od počátku tak pracujeme s co největší opatrností, zároveň se ale kampaně daří rozšiřovat a dosahovat dobré návratnosti.

„S Lukášem spolupracujeme na online projektech Pilulka.cz a Pilulka.sk v oblasti datové analytiky a především správy PPC kampaní bez mála rok. Od té doby se nám investice do PPC reklamy (adwords, sklik, facebook) zefektivnily o vyšší desítky procent.

Již po 2 měsících jsme s kampaněmi a jejich návratností byli na úrovni, kterou jsme si přáli a nevěřili jsme, že se při takovém objemu investovaných peněz, můžeme někdy dostat. Od spolupráce dostáváme, co očekáváme, proto v ní pokračujeme a určitě bychom ji nevyměnili za žádné agenturní řešení.“
Michal Hanáček, ředitel společnosti Dr. Pilulka s.r.o. 

 

 

Můžu pomoci i Vám.
Kontaktujte mě.