Home » Nezařazené » Hledám spolupracovníky!

Hledám spolupracovníky!

Je to tak. Práce je čím dál tím víc a abych mohl dál garantovat klientům její kvalitu, potřebuji lidi, kteří mi s jednotlivými úkoly pomohou. Rád bych proto rozšířil svou databázi spolupracovníků na poli internetového marketingu.

 

Koho hledám?

  • Spolehlivé lidi, kteří zpracují nárazové (někdy i dlouhodobé) úkoly v odpovídající kvalitě a v domluveném čase
  • Schopné lidi, kteří už o dané disciplíně něco vědí, nebo alespoň umějí potřebné informace dohledat a použít
  • Aktivní lidi, kteří se chtějí učit, sami sledují obor a novinky v něm

Co nabízím?

  • Spolupráci na skvělých projektech v jednotlivých oborech internetového marketingu
  • Většinou nárazovou práci – zkrátka když je klient, tak je práce
  • Dobře placenou práci
  • Skvělé reference
  • Informace, zkušenosti – naučím Vás, co bude potřeba k tomu, abyste odváděli co nejlepší práci

 

Konkrétní „pozice“

Akutně: HTML / CSS programátor na programování jednoduchých stránek, které lze použít jako záložky pro Facebookové stránky.

 

Socialisti – lidi, kteří umí spravovat sociální sítě, nejlépe včetně správy reklamních kampaní tamtéž. Takže jestli víte, jak se spravuje Facebooková stránka, jak funguje tahle soc. síť a jestli aspoň tušíte, jak vytvořit reklamu na Facebooku, ozvěte se.

Grafici – grafiku potřebuju dnes a denně – bannery, soc. sítě, atp. Kvalitních a kreativních lidí není nikdy dost, takže kdo máte zájem, ozývejte se.

PPCkaři – už jste někdy zkoušeli PPC ve vyhledávání? Super, jestli o tom aspoň něco víte a chcete s PPC nárazově pracovat, ozvěte se.

To jsou asi nejaktuálnější pozice, pro které bude v nejbližší době práce, ale jinak pro všechno, co dělám, potřebuji občas spolupracovníky, takže jestli něco z toho umíte, pište mi.

Jak jsem napsal – nenabízím nikomu pravidelné zaměstnání, potřebuju rozšířit databázi lidí, na které se můžu obrátit, když bude potřeba s něčím pomoc.

Jestli Vás něco z toho zaujalo, pošlete e-mail s tím, co byste chtěli dělat, co umíte, ideálně včetně referencí a jaké máte časové kapacity.

Díky,
Lukáš

 

The following two tabs change content below.

Lukáš Krejča

Head of MENAPI at ROI Hunter
Po pár letech práce PPC specialisty v agentuře a na volné noze jsem se přestěhoval do Dubaje, kde nyní vedu pobočku ROI Hunter & Business Factory. Miluji svou práci, rád o ní mluvím a učím ji ostatní. Kontaktovat mě můžete přes e-mail lukas (a) lukask.cz nebo LinkedIn.