Home » Nezařazené » Hledám spolupracovníky!

Hledám spolupracovníky!

Je to tak. Práce je čím dál tím víc a abych mohl dál garantovat klientům její kvalitu, potřebuji lidi, kteří mi s jednotlivými úkoly pomohou. Rád bych proto rozšířil svou databázi spolupracovníků na poli internetového marketingu.

 

Koho hledám?

  • Spolehlivé lidi, kteří zpracují nárazové (někdy i dlouhodobé) úkoly v odpovídající kvalitě a v domluveném čase
  • Schopné lidi, kteří už o dané disciplíně něco vědí, nebo alespoň umějí potřebné informace dohledat a použít
  • Aktivní lidi, kteří se chtějí učit, sami sledují obor a novinky v něm

Co nabízím?

  • Spolupráci na skvělých projektech v jednotlivých oborech internetového marketingu
  • Většinou nárazovou práci – zkrátka když je klient, tak je práce
  • Dobře placenou práci
  • Skvělé reference
  • Informace, zkušenosti – naučím Vás, co bude potřeba k tomu, abyste odváděli co nejlepší práci

 

Konkrétní „pozice“

Akutně: HTML / CSS programátor na programování jednoduchých stránek, které lze použít jako záložky pro Facebookové stránky.

 

Socialisti – lidi, kteří umí spravovat sociální sítě, nejlépe včetně správy reklamních kampaní tamtéž. Takže jestli víte, jak se spravuje Facebooková stránka, jak funguje tahle soc. síť a jestli aspoň tušíte, jak vytvořit reklamu na Facebooku, ozvěte se.

Grafici – grafiku potřebuju dnes a denně – bannery, soc. sítě, atp. Kvalitních a kreativních lidí není nikdy dost, takže kdo máte zájem, ozývejte se.

PPCkaři – už jste někdy zkoušeli PPC ve vyhledávání? Super, jestli o tom aspoň něco víte a chcete s PPC nárazově pracovat, ozvěte se.

To jsou asi nejaktuálnější pozice, pro které bude v nejbližší době práce, ale jinak pro všechno, co dělám, potřebuji občas spolupracovníky, takže jestli něco z toho umíte, pište mi.

Jak jsem napsal – nenabízím nikomu pravidelné zaměstnání, potřebuju rozšířit databázi lidí, na které se můžu obrátit, když bude potřeba s něčím pomoc.

Jestli Vás něco z toho zaujalo, pošlete e-mail s tím, co byste chtěli dělat, co umíte, ideálně včetně referencí a jaké máte časové kapacity.

Díky,
Lukáš

 

The following two tabs change content below.

Lukáš Krejča

Account Strategist MENA at ROI Hunter
Po pár letech na volné noze jsem začal pracovat pro Dubajskou pobočku ROI Hunter. Miluji svou práci, rád o ní mluvím a učím ji ostatní (na školeních či kurzech).