Home » Nezařazené » Dal jsem to dohromady s Panem Pilulkou

Dal jsem to dohromady s Panem Pilulkou

Nejsem úplně na předsevzetí a takové ty věci okolo. Začátek roku je ale hezké datum pro začátek něčeho nového. A tak od Nového roku pomáhám Pilulce jako marketingový manažer. Co to znamená a co mě k tomu vedlo?

Znamená to, že oproti roku 2014, kdy jsem měl na starosti pouze PPC kampaně, se budu starat o mnohem širší skupinu kanálů a výrazněji pomáhat Pilulce dál růst.

Co mě k tomu vedlo? Do Pilulky jsem se profesně zamiloval. Je to projekt, který mě hodně baví, kterému hodně věřím, a od začátku jsem si velmi vážil, že u něj můžu být. Navíc za ním stojí tým super lidí, se kterýma mě baví pracovat. Důkaz? Dobrovolně a rád chodím (pravda, dvakrát týdně, ale i tak 🙂 )pracovat do Pilulčích kanceláří. Já v kanceláři. To je něco, co jsem si u sebe ještě nedávno neuměl představit.

Navíc mě láká ta práce samotná. V minulém roce jsem se téměř výhradně věnoval PPCčkám, což je sice super a pořád platí, že je to moje citová záležitost. Ale trochu jsem cítil, že s narůstající specializací ztrácím nadhled, který jsem třeba míval dřív v agentuře. Mimo Pilulku se dál budu věnovat jen PPC reklamě, ale práce se všemi ostatními kanály pro mě bude jenom přínosná.

 Stal se z freelancera zaměstnanec?

Technicky vůbec. Pilulka v tuto chvíli zabírá polovinu mého pracovního času. Zbytek patří mým dalším klientům, konzultacím a školením.

Co ostatní klienti?

Pro ty, se kterými spolupracuji dlouhodobě, se vůbec nic nemění. Možná kromě toho, že díky Pilulce budu i jejich kampaně schopen vnímat v širším kontextu, což může pomoc k lepším výsledkům. Už nějakou dobu novým klientům nabízím pouze spolupráci formou individuálních konzultací či školení. A tak tomu bude i dál.

Co školení?

Školení budou. Opět začnou, doufejme, už během února. Platí u nich to, co u stávajících klientů. Díky práci pro Pilulku na nich bude moci zaznít spousta lepších, konkrétnějších příkladů.

 Jak už jsem psal, rok 2015 bude (už je!) jízda a já se na to dost těším!

P.S. Chcete spolupracovat s Pilulkou, nebo máte tip, co můžeme dělat líp? Budu rád když napíšete, nový e-mail lukas.krejca@pilulka.cz už funguje 🙂

The following two tabs change content below.

Lukáš Krejča

Account Strategist MENA at ROI Hunter
Po pár letech na volné noze jsem začal pracovat pro Dubajskou pobočku ROI Hunter. Miluji svou práci, rád o ní mluvím a učím ji ostatní (na školeních či kurzech).