Home » Nezařazené » Dal jsem to dohromady s Panem Pilulkou

Dal jsem to dohromady s Panem Pilulkou

Nejsem úplně na předsevzetí a takové ty věci okolo. Začátek roku je ale hezké datum pro začátek něčeho nového. A tak od Nového roku pomáhám Pilulce jako marketingový manažer. Co to znamená a co mě k tomu vedlo?

Znamená to, že oproti roku 2014, kdy jsem měl na starosti pouze PPC kampaně, se budu starat o mnohem širší skupinu kanálů a výrazněji pomáhat Pilulce dál růst.

Co mě k tomu vedlo? Do Pilulky jsem se profesně zamiloval. Je to projekt, který mě hodně baví, kterému hodně věřím, a od začátku jsem si velmi vážil, že u něj můžu být. Navíc za ním stojí tým super lidí, se kterýma mě baví pracovat. Důkaz? Dobrovolně a rád chodím (pravda, dvakrát týdně, ale i tak 🙂 )pracovat do Pilulčích kanceláří. Já v kanceláři. To je něco, co jsem si u sebe ještě nedávno neuměl představit.

Navíc mě láká ta práce samotná. V minulém roce jsem se téměř výhradně věnoval PPCčkám, což je sice super a pořád platí, že je to moje citová záležitost. Ale trochu jsem cítil, že s narůstající specializací ztrácím nadhled, který jsem třeba míval dřív v agentuře. Mimo Pilulku se dál budu věnovat jen PPC reklamě, ale práce se všemi ostatními kanály pro mě bude jenom přínosná.

 Stal se z freelancera zaměstnanec?

Technicky vůbec. Pilulka v tuto chvíli zabírá polovinu mého pracovního času. Zbytek patří mým dalším klientům, konzultacím a školením.

Co ostatní klienti?

Pro ty, se kterými spolupracuji dlouhodobě, se vůbec nic nemění. Možná kromě toho, že díky Pilulce budu i jejich kampaně schopen vnímat v širším kontextu, což může pomoc k lepším výsledkům. Už nějakou dobu novým klientům nabízím pouze spolupráci formou individuálních konzultací či školení. A tak tomu bude i dál.

Co školení?

Školení budou. Opět začnou, doufejme, už během února. Platí u nich to, co u stávajících klientů. Díky práci pro Pilulku na nich bude moci zaznít spousta lepších, konkrétnějších příkladů.

 Jak už jsem psal, rok 2015 bude (už je!) jízda a já se na to dost těším!

P.S. Chcete spolupracovat s Pilulkou, nebo máte tip, co můžeme dělat líp? Budu rád když napíšete, nový e-mail lukas.krejca@pilulka.cz už funguje 🙂

The following two tabs change content below.

Lukáš Krejča

Head of MENAPI at ROI Hunter
Po pár letech práce PPC specialisty v agentuře a na volné noze jsem se přestěhoval do Dubaje, kde nyní vedu pobočku ROI Hunter & Business Factory. Miluji svou práci, rád o ní mluvím a učím ji ostatní. Kontaktovat mě můžete přes e-mail lukas (a) lukask.cz nebo LinkedIn.