Home » Sociální sítě » Je libo nový Facebook?

Je libo nový Facebook?

Facebook pro svou miliardu aktivních uživatelů občas přináší více či méně oblíbené změny designu a funkcionalit. Ta poslední velká – zavedení Timeline – s sebou nesla bouřlivé reakce (by the way – reakce typu „Tímto mě Facebook fakt naštval a ruším si ho“ jsou strašně úsměvné, Zuckerberg určitě za každého takového rebela uronil slzičku…a většina z nich se pak zase stejně vrátila).

Zajímalo by mě, jaké reakce by s sebou přinesl kompletní redesign Facebooku tak jak jej navrhuje Australan Fred Nerby. Podívejte se na krátkou představovačku toho, jak by to mohlo vypadat:

 

Pokud jde o mně, vidím tam spoustu pěkných věcí, které můžou přispět k tomu, aby Facebook přitáhl nové uživatele, ale hlavně víc vytěžil z těch současných. Aby je u sebe udržel víc než průměrných 19 minut denně. Aby na jednoho uživatele zkrátka vydělal víc. Nejlepší na tomhle návrhu mi přijde široká možnost personalizace, což teď FB chybí. Jinak mi to přijde ale přeplácané, dva sloupce feedu jsou moc a není důvod k tomu mít jeden hlavní a jeden vedlejší sloupec.

I ta úvodní nástěnka – ne nepodobná Windows 8 – mi nepřijde moc šťastná, už vůbec ne přehledná. Každopádně za Samanthu a možná i inspiraci Facebooku palce nahoru 🙂

 

A co Vy, jak se Vám to líbí, co Vám na FB chybí nebo přebývá?

Google

The following two tabs change content below.

Lukáš Krejča

Head of MENAPI at ROI Hunter
Po pár letech práce PPC specialisty v agentuře a na volné noze jsem se přestěhoval do Dubaje, kde nyní vedu pobočku ROI Hunter & Business Factory. Miluji svou práci, rád o ní mluvím a učím ji ostatní. Kontaktovat mě můžete přes e-mail lukas (a) lukask.cz nebo LinkedIn.